Print denne Side

Kanonkugle Marathon 1-49

Torsdag d 8 September 2016 #49
Carsten Jensen 3:51:13
Claus Blaabjerg 4:29:58
David Bredo 3:56:27
Henrik Hoplarik 4:40:36
Jacob Østergaard 57:12 (2runder)
Johan Melin 3:33:51
Johanna Gren 4:55:47
Karsten Waldorff Nielsen 3:39:43
Katrine Bernbom Larsen 4:32:33
Klaus Johansen 3:56:27
Lasse Brøndum Kirkelykke 4:32:33
Lise Friis 4:33:59
Maria Holtze Kryger 4:49:35
Morten Walter 4:37:59
Peter Olsen 3:59:09
Pia Hansson 3:56:27
Rene Hjorth Olsen 4:33:59
 
Søndag d 4 September 2016 #48
Brian Arreborg Hansen 3:03:50
Charlotte Poulsen 4:29:58
David Bredo 3:29:15
Erik Larsen 4:29:58
Johan Melin 3:52:49
Johanna Gren 4:22:50
Pia Hansson 4:21:13
Rene Hjorth Olsen 4:21:13
Sidsel Petersen 3:52:49
 
Onsdag d 10 August 2016 #47
Henrik Hoplarik 4:32:51
Johan Melin 3:20:36
Lise Friis 4:32:51
Rene Hjorth Olsen 4:32:51
Tony Gren 4:55:31
 
Onsdag d 3 August 2016 #46
Allan Witt 4:49:15
Brian Arreborg Hansen 3:04:31
Carsten Jensen 4:03:08
Charlotte Poulsen 4:31:13
Erik Larsen 4:31:13
Hasse Falk Jakobsen 4:27:52
Henrik Hoplarik 4:27:52
Johanna Gren 4:41:57
Lise Friis 4:03:08
Lue Baastrup 4:27:52
Peter Adrian Brouer 3:37:29
Peter Møllebro 4:27:52
Rene Hjorth Olsen 4:35:12
 
Fredag d 29 Juli 2016 #45
Anne-Marie Lyngbye 4:39:05
Bouchra Lundgren Eriksen 3:38:33
Chr. Berring 5:36:59
Henrik Grandlund 3:38:33
Lise Friis 4:43:45
Mark Arnecke 4:04:49
Morten Skram-Skuldbøl 4:10:28
Peter Berg 4:43:45
Rikke Skram-Skuldbøl 3:39:56
Rene Hjorth Olsen 4:43:45
 
Onsdag d 27 Juli 2016 #44
Bouchra Lundgren Eriksen 4:38:43
Brian Arreborg Hansen 3:08:24
Carsten Jensen 4:38:43
Katrine Berbom Larsen 4:38:43
Lise Friis 4:38:43
Morten Walter 2:01:59(19km)
Peter Møllebro 4:38:43
Rene Hjorth Olsen 4:38:43
 
Torsdag d 21 Juli 2016 #43
Bobby Stabell 2:17:32(21,1km)
Bouchra Lundgren Eriksen 3:24:06
Brian Arreborg Hansen 3:07:47
Carsten Jensen 4:44:53
Fie Kemplar 4:53:31
Helle Hvidt Wallentin 4:53:31
Johan Melin 3:57:45
Johanna Gren 4:40:43
Jon Holm Hansen 4:29:16
Katrine Bernbom 4:44:53
Mads Eriksen 3:47:33
Majbritt Filsø 2:32:59(21,1km)
Nicholas Feltsen DNF
Per Hviid 4:04:52
Peter Møllebro 4:44:53
Rene Hjorth Olsen 4:53:31
Sussane Gren 4:41:30
 
Fredag d 15 Juli 2016 #42(løb 2 kl 14.30)
Benjamin H Kjeldsen 4:18:45
Bobby Stabell 2:01:18(21,1km)
Henrik Hoplarik 4:59:32
Johan Melin 1 omg  DNF did not find motivation
Morten Harboe-Jepsen 5:23:19
Rene Hjorth Olsen 4:59:32
Zingo Andersen 6:09:55
 
Fredag d 15 Juli 2016 #41(løb 1 kl 8.30)
Benjamin H Kjedsen 3:50:12
Bouchra Lundgren Eriksen 3:50:12
Helle Hvidt Wallentin 4:38:41
Henrik Hoplarik 4:38:41
Johan Melin 3:55:31
Klaus Johansen 3:54:29
Rene Hjorth Olsen 4:58:37
Zingo Andersen 5:03:24
Anemone Liv Stabell 53:18(6,5km)
 
Fredag d 8 Juli 2016 #40
Allan Witt 4:25:58
Bobby Stabell 2:09:55 (21.1km)
Charlotte Poulsen 4:25:08
Erik Larsen 4:25:08
Helle Hvidt Wallentin 4:24:59
Johanna Gren 5:25:14
Katrine Bernbom 4:19:59
Lise Friis 4:19:59
Lue Baastrup 5:25:14
Michala Severin 4:15:54
Mindaugas Garmus 3:32:33
Nicholas Feltsen DNF
Ole Bille 4:25:08
Peter Precth Pedersen 5:25:14
Poul Erik Balle Varmose 2:04:44 (19km)
Rene Hjorth Olsen 4:25:08
Søren Raarup 3:37:16
 
 
Lørdag d 11 Juni 2016 #39
Allan Witt 4:33:10
Bent Seidelin 4:09:00
Carsten Jensen 3:50:09
David Bredo 3:50:09
Fie Kemplar 4:15:59
Helle Hvidt Wallentin 4:15:59
Ivan Klinke Lindberg 4:38:22
Klaus Johansen 3:50:09
Johan Melin 4:11:19
Johanna Gren 4:46:20
Lise Friis 3:56:50
Michala Severin 4:11:59
Per Christoffersen 3:35:55
Peter Klaris 3:28:14
Pia Hansson 4:33:10
Rene Hjorth Olsen 4:33:10
Susanne Gren 2:23:58(23km)
Tony Gren 4:35:11
Zingo Andersen 4:35:39
 
Onsdag d 25 Maj 2016 #38
Allan Witt 4:18:55
Bouchra Lundgren Eriksen 4:11:04
David Bredo 4:05:24
Jerk W Langer 4:14:51
Jonas Aagard Madsen 4:12:23
Lise Friis 4:11:04
Morten Walter 4:42:17
Mindaugas Garmus 3:23:03
Peter Erikstrup Carlson 4:42:17
Pia Hansson 4:05:29
Rene Hjorth Olsen 4:12:23
Simon Krug 4:47:47
 
Lørdag d 5 Maj 2016 #37
Allan Witt 4:38:40
Carsten Jensen 3:48:08
Charlotte Poulsen 4:29:17
David Bredo 3:26:11
Erik Larsen 4:29:17
Hans Christian Jensen 4:22:29
Henrik Hoplarik 4:17:29
Jacob Christiansen 3:48:27
Jacob Østergaard 1:37:53(21.1km)
Jakob Centervall 4:20:04
Jerk W Langer 4:11:13
Johanna Gren 4:55:27
Katrine Bernbom Larsen 4:20:04
Lasse Brøndum Kirkelykke 4:28:11
Lise Friis 4:20:04
Maria Kryger 4:51:00
Michala Severin 4:11:57
Mindaugas Garmus 3:13:43
Morten Kryger 4:51:00
Nicholas Feltsen 3:16:44
Peter Meng 4:27:31
Peter Møllebro 3:57:24
Peter Precht Pedersen 4:50:52
Peter seider 4:11:57
Pia Hansson 4:20:04
Polina Bambi 4:28:59
Rene Hjorth Olsen 4:20:04
Susanne Gren 4:29:49
Thomas Tilsted 4:54:23
Tony Gren 4:28:56
Zingo Andersen 4:57:16
 
Mandag d 14 Marts 2016 #36
Katrine Berbom 4:37:55
Lise Friis 4:37:55
Pernille Krogh 4:37:55
Pia Hansson 4:37:55
Rene Hjorth Olsen 4:37:55
 
Lørdag d 20 Februar 2016 #35
Allan Witt 4:28:24
Anne-Marie Lygbye 4:49:55
Brian Arreborg Hansen 3:05:27
Britt Jørgensen 4:46:58
Carsten Jensen 4:12:47
Charlotte Poulsen 4:21:28
Claus Fischer 4:41:15
Deanie Friis N/A(30km)
Erik Larsen 4:21:28
Fie Kemplar 4:27:04
Henrik Espersen 2:36:15(25km)
Jacob Christiansen 3:58:45
Jacob Østergaard 1:30:12(20km)
Johan Melin 4:10:14
Johnny Dahl 3:34:43
Jonas Aagaard Madsen 3:56:43
Klaus Hellingsø Christoffersen 3:34:57
Klaus Udsen 4:30:35
Lars Christensen 4:46:58
Leif Skinnerup 3:36:45
Line Kallenhauge 4:49:55
Lise Friis 4:12:47
Mark Arnecke 4:06:09
Michael Nilsson 4:01:40
Michael Zimmermann 3:41:23
Mindaugas Garmus 3:19:19
Pernille Krogh 4:36:31
Peter Møllebro 4:41:15
Pia Hansson 4:50:35
Polina Bambi 4:10:11
Rene Gondan 3:58:35
Rene Hjorth Olsen 4:36:31
Sanne Frahm-Hansen 4:27:04
Tony Gren 5:08:48
Ydalina Moreno 4:18:47
 
 
Torsdag d 18 Februar 2016 #34
Brian Arreborg Hansen 3:04:11
Carsten Jensen 4:18:42
David Bredo 3:46:47
Helle Hvidt Wallentin 4:16:30
Henrik Hoplarik 4:14:44
Katrine Berbom 4:02:01
Karsten Waldorff Nielsen 3:41:02
Lise Friis 3:46:47
Natasja Hemmingsen 4:31:38
Pernille Krogh 4:18:42
Peter Møllebro 4:46:37
Rene Hjorth Olsen 4:18:42
 
Lørdag d 13 Februar 2016 #33
Allan Witt 4:21:30
Allan Pedersen 3:55:20
Anders Risager 3:43:01
Benjamin Holst Kjeldsen 3:24:50
Brian Arreborg Hansen 2:59:49
Carsten Jensen 3:56:56
Charlotte Poulsen 4:21:32
Christina Vestergaard 5:54:59
Claus Veistrup 4:12:57
David Bredo 4:38:36
Erik Larsen 4:21:34
Hans Christian Jensen 4:16:25
Helle Hvidt Walentin 4:07:41
Henrik Hoplarik 4:39:19
Ivan Klinke Lindberg 4:32:54
Jacob Østergaard 1:37:43(21.1Km)
Jan Junker 3:56:34
Jerk W Langer 3:56:56
Jesper Saksun 4:21:30
Johan Melin 4:21:30
Katrine Bernbom 4:39:19
Kim Nikolajsen 3:56:34
Leif Bjarne Larsen 3:24:09
Leif Skinnerup 3:37:23
Lise Friis 4:21:59
Lotte Høj Thomsen 3:42:28
Martin Olsen 3:48:36
Michael Jensen 4:21:30
Michael Litchevski 3:55:20
Michala Severin 4:08:19
Mikkel Sabroe 4:10:59
Mindaugas Garmus 3:14:50
Morten Stützer 3:24:50
Morten Walter 4:21:30
Ole Bille 1:58:23(21.1km)
Per Christoffersen 3:26:58
Pernille Krogh 4:38:36
Peter Seider 3:41:56
Polina Bambi 4:03:18
Pia Hansson 5:55:59 (på Cykel)
Rene Hjorth Olsen 4:38:27
Ross Nugent 3:43:59
Sune Hundebøll 3:38:27
Thomas Corlnelius N/A
Thomas Lønbak 4:21:30
Ulrik Pihl 3:56:56
Zingo Andersen 4:48:52
 
 
Lørdag d 23 Januar 2016 #32
Allan Witt 4:17:13
Benjamin Holst Kjeldsen 3:26:35
Carsten Dahl N/A
Casper Ravnsbæk 3:25:38
Christina Lagersted 4:36:03
David Bredo 4:28:21
Erik Larsen 4:12:34
Fie Kemplar 4:36:05
Hans Christian Jensen 4:10:59
Henrik Nielsen 4:39:30
Jacob Østergaard 2:17:31(30km)
Jesper Brøgger Andersen 2:18:59(25,4km)
Johan Melin 4:44:07
Johanna Gren 5:26:54
Leif Bjarne Larsen 3:33:24
Lise Friis 4:34:55
Mark Arnecke 4:01:08
Mindaugas Garmus 3:21:09
Morten Stützer 3:26:35
Morten Walter 4:34:55
Pernille Krogh 4:28:21
Peter Møllebro 4:54:32
Pia Hansson 4:54:32
Rene Hjorth Olsen 4:36:05
Susanne Gren 5:26:54
Tony Gren 4:54:33
Ulrik Pihl 3:47:30
Zingo Andersen 4:36:06
 
 
Lørdag d 2 Januar 2016 #31
Allan Witt 4:19:21
Anne-Marie Lyngbye 4:43:21
Benjamin Holst Kjeldsen 3:29:47
Brian Arreborg Hansen 3:04:13
Carsten Jensen 4:22:37
Casper Ravnsbæk 3:29:42
Charlotte Lagersted 4:19:01
Erik Larsen 4:18:30
Hans Christian Jensen 4:29:07
Helle Hvidt Wallentin 4:22:37
Jacob Østergaard 1:35:12 (21,1km)
Jerk W Langer 4:10:17
Johanna Gren 5:09:57
Karsten Waldorff Nielsen 3:49:37
Kim Christiansen 4:05:57
Klaus Johansen 3:54:18
Maj-britt Filsø Mathiassen 2:09:07(19km)
Michael Graabech Hansen 6:13:40(48km)
Peter Precht Pedersen 4:29:51
Pernille Sønderskov Malling 4:04:55
Rasmus Hansen n/a
Rene Hjorth Olsen 4:19:21
Peter Møllebro 4:26:40
Simon Krug 4:40:41
Tony Gren 5:09:57
 
 
Lørdag d 26 December 2015 #30
Allan Witt 4:13:19
Anne-Marie Lygbye 4:18:09
David Bredo 3:50:14
Erik Larsen 4:11:17
Henrik Hoplarik 4:18:08
Jerk W Langer 4:13:19
Kasper Raabjerg Nielsen 4:18:13
Michael Jensen 4:13:19
Per Hviid 3:42:01
Peter Møllebro 4:05:17
Peter Precht Pedersen 4:38:04
Polina Bambi 4:23:29
Rene Hjorth Olsen 3:50:14
Sisse Lykke Weinreich 2:28:56(22km)
Vinni Larsen 2:28:56(22km)
 
Lørdag d 12 December 2015 #29
Allan Kjær Andersen 3:55:34    
Allan Witt   4:18:30    
Bo Larsson 12km DNF
Brian Arreborg Hansen 2:58:03            
Britt Johnsen 4:19:11    
Charlotte Poulsen 4:19:11    
David Bredo 3:13:41            
Ella Lissner 4:53:37    
Erik Johnsen 5:22:02               
Erik Larsen 4:27:22    
Jerk W Langer 3:55:34    
Katrine Bernbom 3:53:38              
Klaus Johansen 3:53:38    
Leif Skinnerup 3:39:43              
Line Kallehauge 4:27:22    
Martin Olsen 3:54:21    
Michael Aalskov  1:55:39 DNF             
Michael Jensen 4:27:22  
Mindaugas Garmus 3:09:59
Niels Berner 4:19:11    
Per Christoffersen 3:39:43 
Per Larsen 4:23:54            
Peter Eriktrup Carlson 4:12:21    
Peter Grøn 4:10:04    
Peter Precht Pedersen 4:53:37    
Pia A Mortensen 4:53:37    
Pia Hansson 3:53:38    
Pia Jonassen 4:24:23    
Rene Hjorth Olsen 4:18:30                 
Sune Hundebøll 3:49:28             
Søren Østergaard 4:25:07    
Ulrik Pihl 3:55:34   
 
Onsdag d 3 December 2015 #28
Allan Witt 4:29:37
Ivan Klinke Lindberg 4:22:41
Johan Melin 3:59:30
Katrine Bernbom 4:04:04
Michael Zimmermann 3:34:27
Morten Blok 5:16:49
Peter Erikstrup Carlson 4:21:14
Pia Hansson 4:04:04
Rene Hjorth Olsen 4:29:37
Thomas Lønbæk 4:14:48
 
Onsdag d 11 November 2015 #27
Allan Witt 4:20:21
Brian Arreborg Hansen 2:58:51
Carsten Jensen 3:52:55
David Bredo 3:52:55
Henrik Espersen (21.1Km) 2:18:39
Katrine Bernbom 4:33:01
Klaus Johansen 3:52:55
Michael Zimmermann 3:39:19
Lasse Brøndum Kirkelykke 4:20:21
Peter Erikstrup Carlson 4:22:03
Pia Hansson 4:33:01
Rene Hjorth Olsen 4:20:21
 
Onsdag d 28 Oktober 2015 #26
Alma-Jade Chanter 4:25:15
Bent Seidelin 3:59:15
Carsten Jensen 3:51:15
David Bredo 3:40:40
Hans Christian Jensen 4:19:01
Helle Hvidt Wallentin 4:25:15
Henrik Espersen (21,1 KM) 2:10:10
Henrik Hoplarik 4:40:02
Katrine Bernbom 4:25:15
Klaus Johansen 3:52:44
Louise Jensen 4:25:15
Michael Zimmermann 3:51:12
Morten Walter (23,2KM) 2:33:06
Pia Hansson 4:25:15
Rene Hjorth Olsen 4:25:15
 
 
Fredag d 23 Oktober 2015 #25
Carsten Jensen 4:22:07
Katrine Bernbom 4:22:07
Line Kallenhauge 4:22:07
Louise Jensen 4:22:07
Morten Walter (21.1 KM) 2:13:29
Pia Hansson 4:22:07
Rene Hjorth Olsen 4:22:07
 
Lørdag d 17 Oktober 2015 # 24
Anders Laustsen 3:55:22
Antonino Castrone 3:48:57
Bouchre Lundgren Eriksen 3:48:57
Erik Larsen 4:18:07
Henrik Hoplarik 4:11:58
Jean Pierre Morales (omgange) 1:00:00
Jerk W Langer 4:12:13
Lars Jensen 3:48:57
Leif Skinnerup 3:31:36
Lennart Linnemann 4:22:59
Polina Bambi 4:37:59
Rene Hjorth Olsen 4:13:43
Susanne Gren 4:33:55
Søren Raarup 3:49:29
Søren Østergaard 4:27:10
Ulrik Bruun 4:04:47
Ydalina Moreno 4:23:37
 
Mandag d 5 Oktober 2015 # 23
Bjørk Bendixsen 4:51:27
Bouchra Lundgren Eriksen 4:21:57
Henrik Hoplarik 4:21:57
Rene Hjorth Olsen 4:21:57
Susanne Gren 4:45:41
 
Lørdag d.22 August 2015 # 22
Allan Witt 4:18:10
Bouchra Lundgren Eriksen 3:56:44
Claus Fisher 4:17:18
Erik Larsen 4:29:50
Hans Christian Jensen 4:32:29
Henrik Hoplarik 3:57:42
Jacob Østergaard 4 runder N/A
Johan Melin 4:17:18
Line Kallehauge 4:17:18
Michael Jensen 3:56:44
Michael Kongerslev 4:31:44
Per Hviid 3:40:00
Peter Precht Pedersen 4:34:45
Pia Hansson 3:56:44
Rene Hjorth Olsen 4:12:34
 
 
Tirsdag d.4 August 2015 #21
Annette Fredskov 4:32:57
Carsten Jensen 4:32:57
Henriette Lisse 4:32:57
Henrik Hoplarik 4:29:05
Johan Melin 4:48:24
Katrine Bernbom 4:29:05
Lars Jensen 4:32:57
Ole Bille 5:06:45
Rene Hjorth Olsen 4:32:57
 
Torsdag d.30 Juli 2015 # 20
Brian Arreborg Hansen 2:57:31
Bouchra Lundgren Eriksen 4:10:46
Carsten Jensen 4:03:47
David Bredo 4:05:37
Jan Junker 4:05:37
Kaspian Puukka Jensen 4:17:27
Kim Nikolajsen 4:05:37
Peter Møllebro 4:46:21
Pia Hansson 4:10:46
Rene Hjorth Olsen 4:10:46
 
Fredag d.24 Juli 2015 # 19
Bouchra Lundgren Eriksen 4:20:24
David Bredo 3:54:54
Johan Melin 5:04:15
Katrine Bernbom 4:31:27
Michael Aagaard Jensen 4:29:59
Peter Møllebro 4:20:54
Peter Precht Pedersen 4:45:18
Pia Hansson 4:31:27
Rene Hjorth Olsen 4:31:27
 
 
Onsdag d.24 Juni 2015 #18
Bouchra Lundgren Eriksen 4:17:59
Henrik Hoplarik 4:17:51
Johan Melin 4:18:33
Ole Bille 4:20:13
Per Larsen 4:15:18
Peter Møllebro 4:20:13
Rene Hjorth Olsen 4:17:59
Susanne Gren 4:34:53
 
Torsdag d.18 Juni 2015 #17
Annette Fredskov 4:34:19
Bouchra Lundgren Eriksen 4:34:19
David Bredo 3:58:16
Katrine Bernbom 4:34:19
Martin Ellemann Olesen 3:58:16
Pia Hansson 4:34:19
Rene Hjorth Olsen 4:34:19
Susanne Gren 4:26:23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fredag d.22 Maj 2015 #16

David Bredo 4:14:20
Helle Wallentin 4:14:20
Jan Jensen 4:10:33
Katrine Bernbom 4:14:20
Pia Hansson 3:25:55
Rene Hjorth Olsen 4:10:33
 
Fredag d.8 Maj 2015 # 15
Allan Witt 4:05:27
Annette Fredskov 4:27:45
Bent Seidelin 3:59:06
David Bredo 3:40:31
Henrik Hoplarik 3:51:51
Jerk W Langer 4:10:45
Katrine Bernbom 4:30:30
Kenneth Romby 4:21:58
Louise Jensen 4:30:30
Pia Hansson 4:30:30
Rene Hjorth Olsen 4:10:45
Thomas Lønbæk 4:10:45
 
Søndag d.3 Maj 2015 # 14
Claus Fischer 4:29:07
Hans Christian Jensen 4:09:09
Henriette Lisse N/A 4 Omg.
Jerk W Langer 4:08:08
Leif Skinnerup 3:39:52
Lennart Linnemann 4:29:07
Line Kallehauge 4:09:09
Majbritt Filsø Mathiassen 2:45:48(4 Omg.)
Per Hviid 3:20:16
Peter Precht Pedersen 4:34:40
Peter Møllebro 4:29:07
Pia Hansson 3:36:57
Rene Hjorth Olsen 4:11:30
Susanne Gren 4:31:55
Ulrik Phil 3:54:00
 
Fredag d.24 April 2015 # 13
Allan Witt 4:15:53
Annette Fredskov 4:28:22
David Bredo 4:15:53
Karsten Waldorff 3:46:53
Pia Hansson 4:26:14
Rene Hjorth Olsen 4:26:14
Susanne Gren 4:41:30
 
Lørdag d.18 April 2015 # 12
Allan Witt 4:17:54
Anders Munch Madsen 4:33:36
Annette Fredskov 4:35:15
Brian Arreborg Hansen 2:47:27
Carsten Dahl 4:35:15
Claus Fischer 4:35:15
David Bredo 4:13:17
Erik Larsen 4:11:03
Hans Christian Jensen 3:57:14
Henriette Lisse 4:35:15
Ivan Klinke Lindberg 4:35:25
Janni Larsen N/A
Jakob Fischer 3:48:04
Jeanett Danielsen 2:05:45(½M)
Johan Melin DNF
Kasper Berner 2:05:45(½M)
Lasse Brøndum KirkeLykke 3:54:15
Lennart Linnemann 4:35:15
Leif Bjarne Larsen 1:39:36(23KM)
Leif Skinnerup 3:58:10
Malene Jeppesen 3:57:14
Michael Aalskov 4:30:59
Michael Kongerslev 4:22:16
Michele Brandt 4:33:41
Peter Erikstrup Carlson 4:33:41
Peter Precht Pedersen 4:43:19
Pia Hansson 4:13:17
Rene Hjorth Olsen 4:13:17
Simon Krug 4:26:28
Søren Raarup 3:37:39
 
 
Fredag d.10 April 2015 # 11
David Bredo 4:08:24
Jerk W Langer 4:12:49
Michael Kongerslev 4:17:02
Pia Hansson 4:08:24
Rene Hjorth Olsen 4:08:24
Susanne Gren 4:33:18
 
Lørdag d.14 Februar 2015 # 10
Allan Witt 4:16:26
Anders Munch Madsen 4:44:44
Anders Sørensen 3:52:28
Brian Arreborg Hansen 2:48:38
Carsten Jensen 3:56:12
Charlotte Poulsen 4:20:51
Christina Vestergaard 4:41:12
David Bredo 3:41:37
Gustaf Mellerup 4:08:00
Hans Elmer 3:41:33
Henning Bagenski 4:07:50
Henriette Lisse 4:20:51
Henrik Hoplarik 3:37:45
Ivan Klinke Lindberg 4:09:46
Jakob Fischer 3:35:22
Jesper Ølsgaard 4:10:55
Karsten W Nielsen 3:26:51
Kenneth Romby 3:50:48
Leif Bjarne Larsen 3:21:03
Leif Skinnerup 3:57:46
Lene Bruun 4:33:07
Lennart Linnemann 4:42:14
Mark Arnecke 3:57:57
Martin Olsen 3:43:42
Michele Brandt 4:41:12
Mikkel Knudsen 3:52:28
Mirco Fischer 3:54:06
Morten Hasselbalch 3:25:44
Morten Stützer 3:18:57
Ole Bille 4:20:51
Per Hviid 3:20:30
Peter Møllebro 4:05:41
Peter Seider 3:34:10
Pia Hansson 4:10:55
Rene Hjorth Olsen 4:10:55
Sigurd Mathiesen N/A
Thomas Lønbæk 4:08:14
 
Lørdag d 24 Jan 2015 KKM # 9
Adam Dickmeiss 3:36:29
Bent Kemplar 4:11:56
Brian Arreborg Hansen 2:51:15
Britt Jørgensen 5:00:28
Charlotte Poulsen 4:20:24
Christina Vestergaard 4:09:48
Claus Fischer 4:20:24
Kaspian P Jensen 4:18:25
Leif Bjarne Larsen 3:32:27
Maibritt Kristoffersen 2:21:30 (4 Omgange)
Mark Arnecke 4:02:07
Michele Brandt 4:43:37
Morten Walter 4:11:45
Ove Pedersen 3:49:25
Peter Carlson 4:43:37
Peter Precht Pedersen 5:00:31
Pia Angelbo 4:44:24
Pia Hansson 4:12:00
Rene Hjorth Olsen 3:54:53
Søren Raarup 3:15:02
Søren Østergaard 4:13:53
Ulrik Pihl 4:12:00
 
Lørdag d.27 Dec 2014 KKM # 8
Christina Vestergaard 4:48:56
Erik Larsen 4:21:35
Katrine Bernbom 4:48:56
Michele Brandt 4:48:56
Peter Møllebro 4:13:50
Rene Hjorth Olsen 3:56:40
Tony Gren 4:49:47
 
Fredag d.26 Dec 2014 KKM #7
Bouchra Eriksen 3:57:45
Christina Vestergaard 4:53:01
Helle Hvidt Wallentin 4:17:30
Henning Berginski 4:17:30
Ivan Klinke Lindberg 4:07:58
Ove Pedersen 3:40:55
Per Hviid 3:55:11
Pia Hansson 4:53:01
Rene Hjorth Olsen 3:57:45
Tony Gren 4:53:18
 
Lørdag d. 1 November KKM # 6

Diplom Her:

Christina Vestergaard 5:01:29
Claus Fischer 4:14:03
Ivan Klinke Lindberg 3:50:37
Jerk W Langer 4:06:59
Karsten Waldoff 3:47:43
Lars Jensen 3:53:39
Leif Bjarne Larsen 3:26:19
Leif Skinnerup 3:42:33
Michael Strøh 3:32:23
Michele Brandt 4:27:06
Ove Pedersen 3:33:18
Peter Erikstup Carlson 4:35:35
Pia Hansson 5:01:29
Rene Hjorth Olsen 3:47:43
Tommy Krabbe 3:26:52
 
Fredag d.12 September KKM # 5
Christina Vestergaard (1 omgang) n/a
Carsten Jensen 3:51:55
Erik Larsen 4:10:35
Katrine Bernbom 4:22:57
Michele Brandt 4:22:57
Pia Hansson 4:22:57
Rene Hjorth Olsen 3:30:57
 
Lørdag d.26 April kl 14.00 KKM # 4
Christina Vestergaard 4:48:33
Jerk W Langer 4:44:29
Louise Jensen 4:41:23
Morten Blok 5:41:18
Morten Walter n/a (1 omgang)
Per Hviid 2:30:21 (4 omgange)
Pia Hansson 4:37:03
Rene Hjorth Olsen 4:48:33
Tony Gren 4:49:01
Ulrik Pihl 4:59:23
 
Lørdag d.26 April kl 8.00 KKM # 3
Allan Witt 4:19:00
Britt Johnson 2:31:40 (4 omgange)
Christina Vestergaard 4:46:04
Jesper Brøgger 4:25:59
Jerk W Langer 4:39:02
Johan Melin 5:00:00
Jorgen Nilsson 4:27:43
Karsten Waldorff 3:46:33
Louise Jensen 4:39:02
Michael Kongerslev 4:19:50
Morten Blok 4:46:55
Morten Walter 4:46:55
Niels Berner 2:31:40 (4 omgange)
Per Hviid 3:46:33
Pia Hansson 4:46:04
Rene Hjorth Olsen 4:46:55
Tony Gren 4:27:43
Ulrik Pihl 4:46:55
 
Mandag d.10 Februar KKM # 2
Annette Fredskov 4:15:23
Carsten Jensen 3:45:35
Christina Vestergaard 4:29:49
Henrik Hoplarik 3:56:11
Jesper Ølsgaard 4:29:49
Johan Melin 3:53:57
Karsten Waldorff Nielsen 3:27:25
Per Bille 4:25:25
Pia Hansson 4:25:25
Rene Hjorth Olsen 4:29:49
Tony Gren 5:03:04
Ulrik Bruun 4:25:25
 
 
 
Lørdag d.1 Februar KKM # 1
Adam Dickmeiss 3:35:26
Annette Fredskov 4:36:40
Brian Arreborg Hansen 3:17:49
Carsten Jensen 4:10:54
Charlotte Poulsen 4:36:54
Christina Vestergaard 4:54:58
Dorthe Roslev 4:24:15
Gitte Jensen 4:36:20
Henriette Lisse 4:36:54
Henrik Birkedal Hansen 3:36:50
Ivan Klinke Lindberg 4:29:30
Jacob Centervall 4:36:23
Jakob Ficher 3:41:09
Jesper Ølsgaard 4:54:58
Johan Melin 3:55:46
Karsten W Nielsen 3:46:49
Lars Christensen 4:50:16
Leif Bjarne Larsen 3:50:17
Leif Skinnerup 3:41:09
Lene Bruun 1 omg.
Martin Olsen 3:41:13
Michele Brandt 4:36:54
Morten Petersen 3:41:09
Morten Walter 4:36:23
Ole Bille 4:36:54
Peter Møllebro 4:10:54
Pia Hansson 4:36:23
Rene Gondan 4:19:32
Rene Hjorth Olsen 4:54:58
Sebastian Ory 2:37:00 (4 omg.)
Sune Hundebøll 4:15:33
Susanne Gren 5:19:27
Søren Østergaard 4:30:30
Tony Gren 5:19:27
Ulrik Bruun 4:36:54
Ulrik Pihl 4:36:54
 

Permanent link til denne artikel: http://www.cannonballmarathons.dk/?page_id=673